אחת הדרכים ליצור משיכה ולשמור עליה היא להגביר את ה-"אתגר הנתפס" שאת.
כדי ליצור את היותך "אתגר נתפס" בין הדייטים את צריכה לחבר בין מכלול של דברים.
הנה 8 דוגמאות קלילות, אך חשובות ביותר, כדי לעשות את זה נכון:

1. חיזוק הביטחון העצמי: הציגי את הדברים שלך כאילו את המנכ"ל של החיים המופלאים שלך. ביטחון עצמי הוא כמו השפריצים על קאפקייק – זה עושה הכל מתוק יותר!

2. בוס של גבולות: חשבו על גבולות כמו חבל הקטיפה בכניסה למסיבת VIP – רק הראויים יעברו! את זה השומר בכניסה של הלב שלך, ויש לך רשימת אורחים קפדנית יותר מחתונה מלכותית.

3. מרחב הסלקטיביות: את לא עושה קניות במסלול של "בהנחה", את גולשת במדור היוקרה. האהבה שלך היא כמו יין משובח – היא משתפרת עם הגיל, ורק החך הטוב ביותר יכול להעריך אותה באמת.

4. מסלול המסתורין: תאפשרי להם לנחש להיות מופתעים ממך ולהיות כמו קוסם עם ארון מלא בסודות. את זו החידה העטופה בחידה, והם יפרמו את החידה שאת כמו פאזל לאט לאט!

5. התראת אותנטיות: תהיי אמיתית כמו חד קרן בשדה של סוסים. אותנטיות היא השם האמצעי שלך, ואת לא מפחדת לענוד אותו בגאווה, גם אם זה מתנגש עם הציפיות שלהם.

6. חד קרן בלתי צפוי: הפתיעי אותם כמו נינג'ה במסיבת תה. שמרי אותם על קצות האצבעות עם הרפתקאות בלתי צפויות ושטויות ספונטניות. החיים קצרים מדי בשביל דייטים משעממים!

7. העלאת סטנדרטים גבוהים: הסטנדרטים שלך גבוהים יותר מגינת הגג של ג'ירפה. את לא רק מחפשת בן זוג; את מחפשת טייס משנה לספינת הרקטות שלך לכוכבים!

8. רודפת החלומות שאת: רדפו אחרי החלומות שלכם כמו ילד שרודף אחרי משאית גלידה – בתאבון ובנחישות. המטרות שלך הן כוכב הצפון שלך, וכל מי שמצטרף למסע שלך מוטב שיביא את המפה שלו!

זכרו, היכרויות אמורות להיות מהנות כמו נסיעה ברכבת הרים, אז התקדמו ותיהנו מהפיתולים!

נ.ב:
בקורס ריסטארט ליצירת זוגיות אנחנו מתעמקים גם בנושא של היותך אתגר נתפס בכל שלבי ההכרות ועד להעמקת הקשר.
לפרטים והצטרפות לקורס הקרוב
לחצי כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת?
אני מזמין אותך לשתף: