עד גיל שלושים לא הייתה לי זוגיות!

יצאתי עם המון נשים, אבל זה אף פעם לא הצליח לתפוס ולהמריא. הרגשתי מתוסכל מאוד, שאני לא שייך, שמשהו אצלי לא בסדר.
מכירה את ההרגשה?
הבנתי שמשהו חייב להשתנות, שאני חייב להיות אקטיבי כדי לשנות כיוון. התחלתי לחקור את עולם היחסים בין נשים וגברים ולברר איך אפשר לגרום לזה לקרות. קראתי ספרים, השתתפתי בסדנאות, בקורסים, ניסיתי כל רעיון ששמעתי והתאמנתי ללא הרף. התהליך שעברתי נתן לי כלים פרקטיים ועזר לי להבין מה עובד, מה לא עובד ואיפה טעיתי – לקח לי שלוש שנים ואז הכרתי את אורטל. עם כל התובנות שעמן נכנסתי לקשר הצלחנו, אורטל ואני, לבנות זוגיות מאושרת ולהקים משפחה אוהבת ויציבה. כיום יש לנו שני ילדים מקסימים – ארבל ושיר.

כולם ראויים לחיים טובים וכולם יכולים ליצור זוגיות מאושרת
זה משהו שלא מלמדים בביה"ס או באוניברסיטה. הספר "להיות מאושרת בזוגיות" כתוב מהלב, בגובה העיניים והוא באמת יכול לעזור לך לעשות את השינוי. הספר מיועד לעזור לנשים שרוצות ליצור זוגיות ולהיות מאושרות, הן בתהליך מציאת הזוגיות המתאימה והן בהמשך, בתוך הקשר הזוגי.

אבל למה רק לנשים? הרי גברים צריכים את זה יותר… 
זו אחת השאלות הכי שכיחות שנשים שמגיעות לסדנאות שלי שואלות אותי. הסיבה שבחרתי להתמחות ולהתמקד באימון לנשים ולכתוב את הספר עבורן היא מהמקום של הצורך בתיווך. אני תמיד אזכור את יעל שאימנה אותי בתהליך יצירת הזוגיות שלי, שתמיד ידעה לתווך עבורי בדרך רכה ומכילה את עולם הנשים שהיה זר לי והראתה לי הרבה פעמים נקודות מבט על נשים שאני כגבר לא ראיתי קודם. השיחות עם יעל הן אלו שעזרו לקשר שלי עם אורטל בשלביו הראשונים לפרוח ולעבור את חבלי הלידה הראשונים שלו. זה בדיוק מה שאני רוצה שיקרה עבורך במהלך קריאת הספר "להיות מאושרת בזוגיות".

"זוגיות זו התוצאה של מי שאת הופכת להיות!"
הספר "להיות מאושרת בזוגיות" מיועד לכל מי שרוצה קודם כל להיות מאושרת. מאושרת במקום העבודה, מאושרת עם המשפחה הקרובה, מאושרת עם החברים ומעל לכל – עם עצמה. 
כשזה קורה – האושר נכנס גם לתחום הזוגיות. "להיות מאושרת בזוגיות" מיועד לכל מי שחולמת להיות בזוגיות מאושרת ולהיות מאושרת כאדם. בספר אחלוק בכל הטיפים והכלים שפיתחתי ליצירת זוגיות מאושרת ואלמד אתכן איך ע"י ביצוע מספר פעולות פשוטות תוכלו לחולל שינוי מיידי שיוביל ליצירת זוגיות בריאה ולמשיכת הגברים שנכונים לכן.

האם "להיות מאושרת בזוגיות" מתאים לכל אחת? 

ממש לא. הוא מתאים רק למי שהבינה שסתם ככה הזוגיות הנכונה לא תגיע ושרוצה באמת לעשות שינוי.
"להיות מאושרת בזוגיות" מיועד לנשים שמצליחות בתחומים רבים בחיים, אבל שאיפשהו במירוץ החיים הטשטש המיקוד באהבה ופתאום הן מצאו עצמן מול לחצים שמגיעים מכל הכיוונים, כולל הלחצים הביולוגיים, שרק מרחיקים מהן את האפשרות לקשר שהן רוצות. 

הספר להיות מאושרת בזוגיות

רוצה להיות מאושרות וליצור זוגיות מאושרת?

הספר שהפך לרב מכר בתוך שישה חודשים בלבד!

המשלוח של הספר, עלי!

יש שלוש אפשרויות הזמנה:

בהרשמתי אני מסכימה לקבל דיוורים ופרסומות. באפשרותך לבטל את הרשמתך בכל עת

אפשר להזמין גם ב:

אין שום בעיה. או שתתקשרי לרויטל בטלפון מספר – 052-373-1955
או שתשאירי את המספר שלך ואנחנו נחזור אליך

ניתן גם להזמין ב-BIT או ב-PayBox לטלפון – 0558836810

למה הספר נכתב עבור נשים - מתוך תוכנית הבוקר עם פאולה וליאון

עדיין, לגרום לאהבה להגיע נשמע כמעט כמו פנטזיה?

אז זהו שלא. בגלל ההר הזה שנקרא "זוגיות" שנראה בשלב מסוים כמעט בלתי עביר, רציתי ליצור כאן מדריך פשוט ברור, חד, ישיר, קליל, מקיף ומעורר השראה ליצירת זוגיות מאושרת לנשים. אני מאמין שאם תלכו אחרי הספר, שלב אחרי שלב, סיפור אחרי סיפור, יש סיכוי סביר שבתוך שנה אחת בלבד אתן תהיו כבר עמוק בתוך מערכת יחסים זוגית טובה ומאושרת וכבונוס תחוו חיים מלאים ופעילים יותר מאי פעם.

מה תקבלו בספר "להיות מאושרת בזוגיות"?

יש שלוש אפשרויות הזמנה:

בהרשמתי אני מסכימה לקבל דיוורים ופרסומות. באפשרותך לבטל את הרשמתך בכל עת

אפשר להזמין גם ב:

אין שום בעיה. או שתתקשרי לרויטל בטלפון מספר – 052-373-1955
או שתשאירי את המספר שלך ואנחנו נחזור אליךר

ניתן גם להזמין ב-BIT או ב-PayBox לטלפון – 0558836810


אחריות מלאה על ההנאה!

קוראות ממליצות

יעל

הספר ששינה לי את הגורל אחרי שהייתי בטוחה שסיפור החיים שלי כבר כתוב ושזוגיות היא לא חלק ממנו, הופתעתי לגלות שדווקא ספר על זוגיות הוא זה ששיכתב את הסיפור הפרטי שלי. ובעצם זה לא ספר על זוגיות, אלא על מציאת הדרך להיות באמת מאושרת, כשזוגיות היא רק הדובדבן שבקצפת. חובה חובה לקרוא ותודה אישית לדן!

הספר להיות מאושרת בזוגיות

אור (בת 38)

המלצה חמה!! להיות מאושרת בזוגיות הוא ספר חובה לכל אישה שמחפשת זוגיות וגם כאלה שבתוכה. כתוב בצורה פשוטה ומאוד פרקטית!! לא רק תיאוריות, אלה ממש כלים פרקטים ליישום הידע והגעה לתוצאה. הספר להיות מאושרת בזוגיות מלמד איך להתחבר לעצמי ובכך מרוויחים 2 דברים: גם גירסה משודרגת של עצמך וגם זוגיות. מומלץ בחום!!!

צופית אור – מעצבת בתים בתודעת שפע‏

מדריך מעשי ומומלץ ליצירת זוגיות! המוטו של הספר המהפכני של דן טימור הוא שזה בידיים שלנו כל אחת יכולה ליצור זוגיות מוצלחת אם תפעל על פי המדריך המעשי זה תלוי רק בנו. לקחת אחריות על הזוגיות. הצלחתי בזכות הספר ליצור את הזוגיות שחלמתי עליה! ספר חובה ממליצה לכל רווקה .

נירית נאמן

ספר יעיל, מדעי, תומך! נהניתי לקרוא, ולעיין בו שוב ושוב. מומלץ לכל מי שמחפש/ת זוגיות ורוצה לייעל ולקצר את התהליך. הספר להיות מאושרת בזוגיות – לחצי כאן

חשוב שתדעי שזה לא עוד ספר - זה תהליך ליווי!

כשאת מזמינה את הספר "להיות מאושרת בזוגיות" את לא מזמינה רק ספר, את מזמינה חוויה כוללת של תהליך ליצירת זוגיות. את הספר מלווה אפליקציית GreatBoox. אפליקציית גרייט בוקס מאפשרת לקוראים ליהנות מספרים יוצאי דופן המשלבים חוויות מולטימדיה, אירועי וידאו סביב הספר, מועדוני קריאה, פעילויות בין קוראים ועוד ועוד. את הספר "להיות מאושרת בזוגיות" מלווה האפליקציה שנותנת העמקה לתוך תכנים בספר למי שמעניין אותה, סרטוני הדרכה יחודיים שמלמדים עוד ומעמיקים את השלב בו הקוראת נמצאת בספר וקבצים ומתנות להורדה ולעבודה אישית. בנוסף, יש קבוצת פייסבוק שמיועדת לקוראות הספר שבה דן מעלה תכנים ואתגרים שעוזרים ביישום של הספר. תביני, מי שמזמינה את הספר לא מזמינה ספר, היא מזמינה תהליך אישי ומקיף ליצירת זוגיות מאושרת.

דן טימור

נשוי לאורטל ואבא לארבל' לשיר ולנגה.

דן הוא מאמן אישי, מטפל בשיטת תטא הילינג ומנחה סדנאות. עד גיל שלושים לא הייתה לו זוגיות משמעותית, אבל ברגע אחד של משבר גדול הוא החליט לשנות את חייו וללמוד כל מה שניתן כדי לבנות זוגיות מאושרת ומשפחה.

היום דן מעביר את זה הלאה ומסייע לנשים בדרכן. בעשור האחרון דן חוקר את עולם הזוגיות, מרצה בנושא, וכבר ליווה מאות נשים ליצירת זוגיות מאושרת, לנישואים ולהקמת משפחה.