נטלי – בת 35 יזמית סטארטאפ

לאימון הגעתי במקרה. שמי נטלי, בת 35 מתל אביב. החברה הכי טובה (וגם הרווקה האחרונה בקרב חברותיי) כבר בזוגיות מס’ חודשים ובהריון, ואני עדיין מחפשת את האחד – חוק המספרים הגדולים לא עבד (יצאתי ל25 דייטים עם בחורים שונים ב3 חודשים) גם שיחות עם היקום ושכנוע עצמי שמה שצריך לקרות יקרה לא ממש עבדו, עוד חג חלף לו ואני שוב לבד וסה”כ די מאושרת ובכל זאת משהו חסר שם בלב. בעודי משוטטת בפייסבוק ומתבוננת בתמונות של חברים עם המשפחה שלהם מבלים בחג נתקלתי במודעה של דן בפייסבוק, אז באותו רגע השארתי פרטים וקיוויתי לטוב.
בפגישת ההיכרות שלנו דן הצליח להפתיע אותי לראשונה (הפעם השנייה הייתה שלא ויתר לי במהלך הדרך וידע איך להעמיד אותי במקום ולדחוף אותי לקראת השינוי המיוחל). הידע שהפגין בתחום והאמת איתה הוא מגיע מתוך רצון לעשות את העולם שלנו טוב יותר בכך שהוא עוזר לנשים להגשים את חלומן לזוגיות ולמשפחה הצליח לגרום לי להתחבר לשיטה שלו. במשך כחמישה חודשים הכוללים 12 מפגשים, הרבה שיחות טלפון ואימון אישי אינטנסיבי בו למדתי רבות על עצמי, חלומותיי, פחדיי, הבנתי שהכל אפשרי, אם יש בי את הרצון להגשים את חלומותי ולשנות דפוסי התנהגות אוכל להגשים אותם.
נכון להיום, כעבור 5 חודשים, אני בזוגיות עם בחור מקסים שלא הייתי מכירה אלמלא עברתי את האימון ובנוסף החלטתי להגשים את חלומותיי המקצועיים היום ולא להמתין עד ש…. האימון עם דן זאת המתנה הכי טובה שיכולתי להעניק לעצמי השנה ואני מאחלת לכל אחת ואחת לעבור אותו. התברכתי ואני אסירת תודה על כך ומאושרת לחלוק את החוויה איתכן.

תגובות

(0)