מזל שהחלטתי את מה שהחלטתי:
לפני כשנה וחצי בערך , ביום רביעי בערב, הופיע לי מייל שהזמין אותי לסדנה למציאת זוגיות אצל מישהו בשם דן טימור , למזלי נשאר עוד מקום פנוי לארוע ביום שישי באותו שבוע. מאחר ובאותה תקופה החלטתי ל"צאת קצת מהבועה " ובגישה של "אין לי מה להפסיד" נרשמתי.
הדבר הראשון והכי חזק שזכור לי זה ש"וואלה אני לא לבד , יש עוד בנות במצב שלי"!!
מאוד התרשמתי מהמפגש והצורה שבה העברת את ההרצאה, קיבלנו משימות (לגבי חזון קרוב ועתידי) ובייחוד ממשפטים כמו "אי אפשר לצפות לעשות אותו דבר ולצפות לתוצאות שונות".
דבר שגרם לי לשקול להירשם לקורס ריסטארט – למרות שהמחשבה הראשונה הייתה – למה אני צריכה לשלם כדי להגיע לזוגיות? למה אחרים מצליחים להשיג זוגיות בלי לשלם? מאחר והייתי בשוונג של "חייבת שינוי" ואין מה להפסיד – נרשמתי.
ואכן זאת הייתה אחת ההחלטות הטובות בחיי.
אומנם נכנסתי לקורס ריסטארט במטרה של "מציאת זוגיות חדשה" אבל בעצם הרווחתי הרבה יותר – הרווחתי את עצמי קודם כל, למדתי על עצמי המון (דברים ששכחתי), להעריך את עצמי, למדתי לאהוב הרבה דברים, לעשות הרבה דברים שקודם לא הייתי עושה. ובל נשכח שהגעתי גם להחלטות לא פשוטות גם מבחינת קריירה .
מבחינת זוגיות זה לא היה פשוט מההתחלה אבל לאט לאט הודרכתי (גם על ידך וגם על ידי הצוות המדהים בייחוד סמדר ועמית) איך לגשת לדייטים, איך ללמוד מטעויות, לדעת לשתף ולספר גם כשלא נעים. ובייחוד להתקדם צעד אחר צעד ולראות את השינויים שעוברים ובאמת הדייטים נהיו יותר ממוקדים, יותר "מתאימים לי" ועברתי את משוכת ה1-2 דייטים ראשונים. עד שהגעתי למקום שאני נמצאת בו כעת ואני מאושרת בו.

אז יש לי המון הערכה ותודה ענקית לדן (ולצוות) שגרמו לי להגיע לאן שאני היום בעיקר מאושרת.

תודה.

(מיטל רופא, קרדיולוגית, בת 36, נשואה כיום ואמא ל-3 ילדים)