את המכתב הבא קיבלתי מעינת שסיימה תהליך ליווי מאד מוצלח. עינת, שהיתה בת 35, הגיעה אלי עם רקע מאד רחב בעולם הרוחני, אחרי שעברה המון סדנאות פיתוח אישי ואפילו טיפלה בעצמה…הנה מה שהיא כתבה לי בסיום תהליך אימון של 4.5 חודשים:

דן היקר”

האימון איתך היה עבורי מדרבן ועזר לי להיכנס לדרך שבחרתי בלי תהיות נוספות, פשוט לעשות את זה עכשיו, מבלי להתמהמה.

במהלך תקופת הליווי חוויתי 2 מערכות יחסים

כבר שבועיים אחרי התחלת האימון תחילת מערכת יחסים (של חודשיים וחצי- רצינית ומשמעותית), שענתה על הרבה דברים חדשים שרציתי לחוות ואפשרה עם התמודדות עם פחדים וקיבעונות של כמה שנים…

מיד לאחריה נכנסתי למערכת יחסים נוספת (רצינית ומשמעותית גם כן) של כחודש, שענתה על הדברים הנוספים החדשים שהיו חסרים בזו שבחרתי ולראשונה בחיי למדתי לסיים אותה בעצמה.

הכלים שרכשתי במהלך האימון כללו: למידה של להתחיל ללכת עד הסוף וגם לסיים מה שנבדק ונמצא כלא מתאים, גם כשיש דברים מסויימים שכן מתאימים.. לסיים בעצמה פנימית הוא גם מה שהיה אחד מהפחדים הישנים בכניסה למערכות יחסים חדשות.

קיבלתי מהאימון כמה וודאויות לגבי תובנות

ראשית שאני יכולה ויודעת להיכנס למערכות יחסים וגם לצאת כשזה לא מתאים כך שמותר לי לנסות מבלי לפחד להיתקע ושאם דבר אחד לא מסתדר נכון אז יש משהו אחר שיכול אף להיות מתאים יותר, והיד עוד נטויה לדייק את מה שהכי נכון ומתאים, פשוט ללכת את הדרך באומץ מבלי לפחד להיכשל כי אם לדעת שכל “כישלון” מקדם אותי להצלחה הגדולה והנכונה של מה שאני רוצה ואיך שזה באמת מתאים לי, עד הסוף בלי פשרות. 

התוצאות שקיבלתי הצדיקו בהחלט את ההשקעה שלי בליווי!

מה שעבד לי באימון היה החומר עצמו, האתגר, התמיכה להתמודד עם האתגר, העבודה עם עצמי, המיקוד של דן על מה לעבוד, ההכוונה לפעולות הנכונות בזמן הנכון, התמיכה השוטפת והמלאה שלך.

דן אתה אכפתי ומשקיע, מבין באמת, קשוב ויודע להתאים ספציפית גם אליי, גם כשחשבתי שאני שונה וייחודית ומי בכלל יבין אותי…

הופתעתי מהניסיון והאינטליגנציה הרגשית שלך כמאמן שיודע לקחת אותי את הדרך שאני רוצה ללכת ובדרך שלי
ובלי הנחות ועם כל התמיכה האפשרית. גם ב”מקרי חירום” זמינות בהודעות ובטלפון, נתתה לי פרספקטיבה נכונה ועוד אפשרויות למחשבה, שהרגיעו אותי ועזרו לי להתבגר ביחס למה שקורה בקשרים. ככה שבאמת יכולתי להמשיך עד הסוף בבדיקה של הקשרים ולא לחתוך מוקדם מדי וגם לא מאוחר מדי. מה שכמובן מכין אותי לשלב הבא של משהו עוד יותר מתאים וכבר ראיתי את זה בקשר שהגיע מיד אחרי. ולשים לב שמדובר במצבים שהתחילו לתקתק מיידית,
וזה אחרי שנתיים שלא יכולתי פשוט לעשות את זה…

המלצתי הכנה והחמה מניסיוני האישי

לכל מי שרוצה ליווי לדרך ולהתקדם לשלב הבא בגישה מפותחת ומתקדמת יותר ממה שעד היום נתפשה בעיניה מערכת יחסים, אני סופר-ממליצה (ממליצה מאד מאד) על הליווי באימון לזוגיות אצל דן.

מהניסיון האישי שלי, אני מרגישה שעזרת לי דן להתבגר ולהיות עוד יותר מוכנה ולגלות את כל הדברים הטובים שכבר יש בי ולהכיר בהם. שזה מאד מאד קריטי בכניסה למערכת יחסים. עזרת לי לראות דברים נכון ובחשיבה פתוחה ורחבה ולהתמודד עם הפחדים (מה שלא קרה בטיפול פסיכולוגי של שנים…) ולדחוף את עצמי לפעולות וגם לקחת דברים בפורפורציה ועם הבנה של פרספקטיבה בריאה בדיוק כמו שרציתי. תודה!@@ גדולה. ואני מאד מעריכה את האהבה שבה אתה עושה את כל הדברים ואת כל מה שאתה מביא ומציע, אני חושבת שאתה מדהים ויוצא דופן ובאמת מגיע בכנות ומהלב וזה ניכר. לכן הרגשתי בטוחה לעבוד איתך וצדקתי.”