מי מעצבן אותי בסדרה חתונה ממבט ראשון.
ביקשו ממני לאחרונה לתת ביקורת על שאר המשתתפים בתוכנית חתונה ממבט ראשון אותם אני סוקר פחות בהרחבה.
הסיבה שאני עושה את זה היא, כי ההתנהלות שלהם מעצבנת אותי.
סיבה נוספת שלא סקרתי אותם היא כי אני לא בנעליים שלהם ומי אני שאגיד מילה רעה. אבל לצורך הלימוד של כולנו החלטתי כן להביא את עמדתי.
אז הנה הסקירה המעצבנת של המשתתפים:
 
דובי ואריק.
לדובי חסרים כישורי זוגיות. היא לא היתה בזוגיות המון זמן ולא גרה עם גבר. לה הדרך שבה היא מתקשרת זה הכי קשה מכל המשתתפים בתוכנית. עבודה זה להתחיל בכיתה א' בתחום הזוגיות!!! היא קפצה למים עמוקים מדי עבורה.
התוצאה של זה היא תקשורת חד כיוונית, גם כשהיא עושה משהו שהוא ממש מגניב, כמו הסצינה עם ספרי הבישול או הקלפים, היא לא עושה שום הכנה מקדימה לנושא, היא לא משתפת את אריק בכך שהיא רוצה שיתקרבו, היא לא מבקשת שיסגור את הטלויזיה, היא לא שואלת אם הוא בכלל רוצה בזה, היא לא משתפת את הרגשות שלה, היא מחזיקה חזק. היא אישה חזקה שלא מרשה לעצמה להיות פגיעה. זו לא הדרך לליבם של אנשים ובטח לא לליבם של בני זוג פוטנציאליים.
 
אריק. גם הוא לא מייצר קירבה. השאלות שהוא שואל הן טכניות ולא מעוררות רגש. לשאול מה את רוצה בזוגיות לא יספר לו שום דבר על האדם שמולו, לשאול למה את מחפשת את הדרים האלה זה כבר משהו אחר.
בסצינה של ספרי הבישול והקלפים, העריכה של הסדרה מראה לנו איך הוא לא שם, הוא לא איתה, הוא אפילו לא רוכש כבוד ואמפטיה למאמצים של דובי. הוא לא חייב לאהוב את זה, אבל רגישות אנושית תועיל פה. עזבו אותכם עכשיו זוגיות. מה עם חברות? אתם הרי לנצח תזכרו זה את זו. לנצח אתם תהיו "הזוג שהיה בחתונה ממבט ראשון" נדרש פה מאמץ נוסף
KM_24072019_0686_i
(תמונה מתוך MAKO ערוץ 12)
 
מור ומאור.
מאור קיבל משימה מדני הפסיכולוג להביא יותר גבריות, יותר אלפא. הפרשנות שלו: אל תתיחס למור, אל תקשיב לה, אל תראה אותה. אז הוא חמוד מאד ומכין אוכל שיגעון. אבל הוא מרוחק ממנה. ממש מבאס להיות במצב כזה.
אבל, הוא כן פינה לה את החדר שלו שזה יפה מאד.
 
אמיר ודנית
אמיר פשוט מהווה דוגמא של גבר פחדן שלא מביא את עצמו לקשר. אם הוא ימשיך ככה, הוא יסבול בכל הקשרים העתידיים שלו. "אני אדם ישיר שאומר הכל" הוא אומר לדנית ויודע בפנים כמה זה רחוק מהמציאות. אנשים מצליחים נמדדים בכמות השיחות הלא נוחות שהם היו מוכנים לקיים. זו הדרך היחידה לזוגיות מאושרת. אם אמיר ימשיך ככה הקשרים לא יהיו טובים ואם הוא לא יביא את האמת הפנימית שלו, זה יהיה בשבילו חיים של בינוניות ושל סבל.
דנית, עד שהיא לא תביא את האישה שבתוכה החוצה, תעריך ותבין כמה היא מדהימה, תיקח סיכונים בקשר, תהיה מוכנה להתמודד עם לב שבור, עם כאב לב רגעי בדרך לאהבת אמת, היא לא תזכה באהבת אמת. ואם כן, זה לא יהיה עם הגברים שהיא באמת רוצה לחיים שלה. דנית, את מדהימה, אל תפחדי, תגידי את מה שאת חושבת ואל תתנצלי על זה, תביאי את הקול הפנימי שלך ותפסיקי לדפוק חשבון, את מדהימה, תרשי לעצמך והכל יסתדר עבורך!!!
 
אשמח לשמוע מי מהמשתתפים בתוכנית מעצבן אתכן ואת מי אתן אוהבות?
 
 

נ.ב:

אם אתן רוצות לפתח את עצמכן ולנצל את זמן הבידוד להתפתחות אישית ולהכנה פנימית שלכן לזוגיות מאושרת אני ממליץ לכן לבדוק את “אתגר השחף”. הקורס מהווה אימון בן 30 ימים שיכין אתכן לזוגיות מאושרת. כרגע בזמן הבידוד אפשר לרכוש אותו במחיר מגוחך לכבוד חג הקורונה!

לפרטים לחצי כאן

2 תגובות

 1. הכי מעצבנת זו דובי. קודם כול איזה מין שם זה לאישה???? מי שמקבלת על עצמה שם כזה מגיע לה שתפתח התנהלות דובית כבדה, חסרת חן, רומסת וחיננית כמו דוב….חוחקת עליך דן שהתנהגות זו נובעת משהייה זמן רב באין- זוגיות. לדעתי זההעניין של אופי.זו מי שהיא: אנטיפתית, מרירה וחמוצה. רגעי העליזות שלה הם תמיד ליד קהל כדי להיות במרכז הבמה בריחוק מבן זוגה. מקצועה כגננת משאיר אותה ילדותית ועם שפה תינוקית…משחקי הקלפים שלה מתאימים לגיל 4…לא פלא שאריק הרציני לא מתחבר לשום דבר אצלה והכי הזוי זההראייצה את עצמה כאישה עוצמתית…רק אישה טיפשה במיוחד תצהיר על עצמה סופרלטיבים כאלה.דובי, דובי…שם טיפשי לתוכן טיפשי לא פחות!

 2. לאריק לא הייתי נותנת צ'אנס של יותר מחמש דקות. משעמם, שטחי, חסר רגישות ובהחלט פרימיטיבי.

  אני דווקא מסתייגת מדנית.מצד אחד מפחדת להפגע, מצד שני כל כולה משדרת חוסר בטחון, אומללות,אשה קטנה…לגמרי איבדה את עמוד השדרה שלה בתהליך הזה.
  מאוד מבינה מה בן זוגה מרגיש, וטוב עשה שלקח את זה צעד אחורה. יכול להיות שדווקא כך יצמח שם משהו אמיתי יותר ממצג השווא של זוגיות שהיה ביניהם עד עכשיו.
  זוג הדוקטורים שאוחזים ביחד במיליון תארים,הזניחו כנראה בדרך את האנטליגנציה הרגשית שלהם שנמצאת שם בחיתוליה. בהחלט התרגיל עם העיניים העצומות הזיז שם משהו.מאחלת להם את הכי טוב שאפשר.
  מור ומאור לא מתחברים לי בכלל.
  נחכה לבאות….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת?
אני מזמין אותך לשתף: