חתונה ממבט ראשון שבוע 15 – נקודת התפנית

חתונה ממבט ראשון שבוע 15 – נקודת התפנית
דניס והדר
דניס פשוט מדהים. לוקח אחריות, לוקח סיכונים בקשר ומראה להדר שיש על מי לסמוך. זה מגיע לה הרבה גם בזכות מי שהיא. היא סומכת על עצמה, היא מרשה לעצמה לקבל, היא מרשה לעצמה להיות נאהבת, היא לא מפחדת להראות שהיא מתרגשת. מדהימים. לעשות העתק הדבק לחיים של כולנו.
הדר פשוט מדהימה, היא מרגשת, היא משקיעה. בכלל דניס והדר משקיעים בלרגש אחד את השנייה. זה מה שעובד בקשר – רגשות!
דנית דנית דנית
תקשיבי, את אישה מקסימה וחמודה ומגיע לך באמת את הטוב ביותר. אבל ככה זה נראה בן זוג שלא איתך בקשר. בן זוג שמתפתל כשהוא לא מוכן להיות החלטי בבחירות שלו, שמנסה לצאת מהמשפטים שלו, גבר שלא מדבר ישירות ומתפתל הוא לא מישהו שאת רוצה שיהיה איתך. זה נראה לפעמים שאמיר מנסה שהיא תיפרד ממנו, זו המשאלה הנסתרת שלו, זה היה הופך את זה ליותר קל עבורו.
דנית מקסימה, אמיר לא פתוח איתך, הוא לא מספיק כנה איתך (ועם עצמו), אין לכם תקשורת פתוחה, כשאתם מדברים, אתם לא מסתכלים אחד לשנייה בעיניים, לא את ולא הוא. לא ככה נראית תקשורת פתוחה בין בני זוג כעבור 4 שבועות אינטנסיביים ביחד.
אמיר אינו משדר אמינות. אני מבין שקשה לדנית לראות את זה…אבל אם עדיין לא היתה התקרבות זה לא זה. אם יש יותר מדי מסרים סותרים, יש כאן משהו שלא עובד…
 
ניר והגר
קשה לראות את הגר במצבים של תיסכול, הרבה מאיתנו יכולים להתחבר לעצמינו כשאנחנו כאלה (או היינו כאלה…) במידה כזו או אחרת…אם כי לרוב במינונים קצת אחרים… יש להגר שני צדדים. צד אחד בו היא גם מאד מקסימה ווצד אחר בו היא מאד מפחדת שלא באמת יאהבו אותה. שהכל יתנפץ לה בפנים ושבסוף היא תיפגע. מול אנשים אחרים וחברים אין לה חיבור רגשי עמוק כמו שיש לה עם ניר ולכן מול ניר יוצאות כל המגננות שלה…
נקודה נוספת חשובה, אנחנו שוכחים שיש מצלמות כל הזמן על בני הזוג. אנחנו לא יודעים איך זה מרגיש להיות בתוך תוכנית טלוויזיה. הגר באמת קשה לה, קשה לה עם עצמה, קשה לה עם המצלמות. קשה להגר אבל היא לא מוותרת. ניר מצידו צובר יותר ביטחון, הוא כבר מכיר את הגר והוא לא נלחץ ממנה. הוא צריך לתת לה אוויר להיות עם המחשבות שלה כשהיא נכנסת לראש שלה ולשליליות שלה. אם כי כבר מתחיל להימאס לו מהמבחנים שלה, גם לו יש גבול וטוב שכך. זה שהוא אומר שאני לא מוכן לחכות לנצח, זו נקודת תפנית! הגר צריכה להבין שכמה שהוא מקסים, היא על זמן שאול. ברגע שהוא אמר את זה, הוא יתחיל להתנהל אחרת ואז היא תרגיש את זה ותפסיק (בתקווה) להאכיל את המחשבות השליליות שלה ולהשקות את המצבים שבהם היא יכולה להיות צודקת מול ניר.
לסיכום:
זוגיות זה לא דבר פשוט. אבל אנחנו חייבים להיות אמיצים בקשר, אמצים בתקשורת שלנו, ישירים ופתוחים אחרת זה לא יקרה. צריך גם ללמוד להגיד: “דיי. עד פה…” ולהבין שזה בסדר אם זה לא עובד ואם זה נגמר. כשאני חושב על זה, אז זה הדבר הכי טוב שמאור עשה…

נ.ב:

האם אתן חושבות שהגר יכולה להשתנות? אשמח לשמוע מה דעתכן?

תגובות

(2)

 • Tamar Porat
  01/06/2020

  אין לדעת.
  אני הייתי ממליצה לניר לפרוש מהמערכה יש לי הרגשה שהוא גם ייעשה זאת. תהיינה לו לפחות 100 הצעות של בנות שיעריכו יאהבו וימשכו איליו.

  › להשיב
 • 02/06/2020

  הגר נראת אדם קשה, ולא מעריכה מספיק את ניר,לא משתנים בגיל הזה, כבר מאוחר מידי,

  › להשיב