איך אתן הייתן מגיבות לבן זוג שבמבט ראשון לא עונה על כל הציפיות שלכן?
ניתוח הפרקים הראשונים של חתונה ממבט ראשון:

אני ממליץ לכל אחת שרוצה ליצור זוגיות מאושרת לצפות בתוכנית חתונה ממבט ראשון.
אני ממליץ את זה כי זה מאפשר הצצה לעצמינו ולאיך שאנחנו מתנהלים במערכות היחסים שלנו.


דובי ואריק, הזוג הראשון שהביאו לנו יוצרי הסידרה, הם בזוגיות שנייה שלהם.

בחוכמה רבה יצרו המומחים חיבור שאינו מבוסס על פרמטרים חיצוניים כבקשת המשתתפים. אריק ביקש להכיר נשים צעירות לדוגמא, כי אליהן הוא "נמשך". אלא ביססו את ההתאמה על מאפיינים פנימיים של הזוגות, שזה חכם מאד. גם בזוג השני, הדר ביקשה הכל רק לא גבר ממוצא רוסי. וקיבלה את דניס.

הרבה מהמתאמנות שלי שיצרו זוגיות הכירו בן זוג שכולל בו מאפיינים חיצוניים הפוכים מאלו שהיו להן בפנטזיה שלהן. אחת שלא רצתה לצאת עם "מזרחים" פגשה גבר "חצי מרוקאי", אחת שלא רצתה לצאת עם גבוהים, התחתנה עם גבר שגבוה ממנה ב-30 סנטימטרים וכו'. אני לדוגמא אמרתי לעצמי שבחיים לא אצא עם בחורה שגרה בפתח תקווה. וכך הכרתי לראשונה את פתח תקווה ביחד עם ההכרות שלי עם אורטל אהובתי. החוק הוא, מה שאת לא רוצה, זה מה שנכון לך…

מהחתונה של דובי ואריק, קל לראות מהצד למה כל כך היה להם קשה למצוא זוגיות עם ההתנהלות האוטומטית שלהם. דובי המקסימה, מרוב התרגשות ומבוכה עשתה הכל כדי להמנע מלהיות עם הסיטואציה, המגננה שלה היתה בולטת ושידרה קור וריחוק. זה טבעי מצד אחד, אבל הרושם הראשוני הוא זה שקובע, לכן ללא המומחים אריק לא היה שורד בקשר הזה יותר מעשר דקות.

אני בטוח שהחיבור ביניהם יכול להצליח, כאשר שניהם יסירו את המגננות ויהיו מוכנים להתמודד עם הרגשות ועם המבוכה שלהם. זה לא פשוט, אבל עם תמיכה נכונה ומוכנות להתמסר בכל הלב לדרך, זה אפשרי.

בחתונה השנייה של דניס ושל הדר, היה אפשר לראות את הקלאסיקה של אתגר הזוגיות שלנו היום. שני צעירים מרשימים מאד ומוצלחים מאד. דניס מצד אחד, מוכן לחכות עוד עשור רק כדי למקסם את הבחירה שלו ולא להתפשר והדר שמרוב ייאוש כבר לא מעיזה לחלום ואפילו לא מצליחה לדמיין את זה.
דניס, גבר אלפא, שמחזיק ב-"גינונים הנכונים" אבל לא מצליח למסור את הלב והדר שרגילה לשפוט את הסיטואציה קודם ולא באמת להיות בה.

אמא של הדר אומרת לה: "את כל כך מוצלחת, היית יכולה להכיר בדרכים רגילות" והיא לא מבינה שבשנת 2020 ריאליטי זה הבליינד דייט שסידרו לך חברים לפני 30 שנים. זו אחת הדרכים להכיר היום. וזה לגיטימי למי שרוצה אהבה!

הפרקים הראשונים מראים לנו זוגות שיכולים להצליח על הנייר, אבל עוד הדרך ארוכה ולמומחים יש כאן עבודה לעשות איתם:
לעזור להם להיות נוכחים ברגע, לעזור להם לפתוח את הלב, לעזור להם להיות מוכנים להיות פגיעים, למצוא את הזהב שיש בצד השני, גם אם יש לו כמה ריבועים ריקים בצ'ק ליסט הבלתי נגמר של 725 קריטריונים.

התוכנית הזאת באה להראות לנו למה אנשים נתקעים במשבצת הזאת של הרווק והרווקה יותר מדי שנים, והיא בצורה מאד מושכלת באה להראות לנו שעם עבודה פנימית נכונה זה אפשרי, גם לאלו שכבר הנמיכו ציפיות כל כך נמוך כדי לא להפגע עד שהם שכחו שהחלום הזה של זוגיות אפשרי להם בכל גיל.
אני מחזיק אצבעות שהזוגות יצליחו בגדול, ואני בטוח שניווכח לדעת שאין קשר בין ההתאמה הראשונית והמושכלת למה שיהיה בפועל, כי מה שקובע זה מה קורה אחרי שנפגשים ואת זה אי אפשר להתאים מראש!

אני סקרן לשמוע איך אתם הייתם מגיבים לבן זוג שבמבט ראשון לא עונה על כל הציפיות שלכם? האם הייתם כמו דובי מובכים, או יותר ג'נטלמנים כמו הדר ודניס?

בברכה,
דן

נ.ב:
בכל שישי מתקיים שיעור אינטרנטי LIVE במחשב שלך.
בשיעור נלמד איך לשמור על מוטיבציה גבוהה הדרך ליצירת זוגיות מאושרת!

כמו כן, אשתף אותכן בשלוש סודות:
סוד מספר 1: איך להתגבר על מעצורים שיש לך בדרך ולשמור על מוטיבציה גבוהה
סוד מספר 2: איך לעבור את חוסר האמונה בעצמך או ביכולת שלך ליצור זוגיות
סוד מספר 3: איך ליצור לעצמך אין סוף הזדמנויות להכיר גברים בלי ללכת לשדכנים יקרים

להצטרפות בחינם לשיעור הקרוב, לחצי כאן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת?
אני מזמין אותך לשתף: